+380673870816 +380673870816

У Рівному через бурульки дві людини опинилися на лікарняних ліжках

Стережіться бурульок, аби у кращому випадку не потрапити в лікарню. Лише за останні дні двоє людей через падіння "льодової небезпеки" з дахів потрапили на ліжка нейрохірургічного відділення центральної міської лікарні. Стан одного з них вкрай важкий. 

Микола того дня повертався з навчання додому. Втім, як тільки вийшов з навчального корпусу одного з рівненських університетів, на хлопця впала глиба снігу, а за нею і бурульки. На щастя, від отриманого удару по голові хлопець не знепритомнів та пішов просити про допомогу. Далі його "швидкою" привезли до лікарні. 

Керівники господарської частини університету пояснили, хлопець йшов на безпечній відстані від даху корпусу. Очевидно сніг зійшов на нього під кутом, потягнувши за собою і лід, що звисав на чималій висоті. А перед цим пошкодивши і накриття біля вхідних дверей. Сам потерпілий претензій до працівників університету теж немає. Каже, вони виконують свою роботу. Адже бачив, що бурульки збивали.

Інша історія трапилася у той же день на території іншого вищого навчального закладу. Там від падіння бурульки, яка поцілила прямісінько в голову серйозно постраждав старший чоловік. Він працює у виші механіком. Тепер за його життя борються лікарі.

Це лише два випадки коли люди внаслідок падіння "льодових небезпек" звернулися до лікарні. Насправді, їх значно більше. Це припускають і самі лікарі. Тому радять, якщо ненароком вас спіткала доля цих двох чоловіків не гаяти часу та відразу звертатися до лікарні.

Схожі статті