+380673870816 +380673870816

У Рівному батьки з’ясували чого не вистачає дітям у школах для повного щастя

Активні батьки знають як покращити навчальний процес у Рівному та готові своїми ідеями поділитися з освітянами. "Контрольна для дорослих. Як школа може допомогти мені зробити дитину щасливішою?" під такою назвою у Рівненській ЗОШ №15 пройшов загальноміський форум батьківської громадськості. 

Понад сто небайдужих до своїх дітей батьків погодилися взяти участь у загальноміському форумі. На початку заходу представники влади Рівного презентували пізнавальний фільм про дітлахів. Згодом, активісти розділилися на чотири групи, в залежності від вікових категорій своїх дітей і спільними зусиллями розпочали вирішувати проблеми освітнього процесу та шукати практичні методи його покращення. На все про все виділили 45 хвилин. Представники управління освіти наперед пообіцяли, що прислухаються до кожної дієвої та обґрунтованої поради.

Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Ті пропозиції, які будуть напрацьовані батьками у відповідних вікових групах, управління освіти в межах законодавства та компетенції буде реагувати на них.

На головне запитання загальноміського форуму: "Чого ж не вистачає дітлахам в навчальних закладах для повного щастя?", - останні відповіли щиро та з ентузіазмом.

Тетяна:

- На мою думку, в школі не вистачає дискотек, спілкування, а в особистому житті в мене все є. Я щаслива.

Анастасія:

 - На мою думку, із матеріальних цінностей у нас в школі не вистачає басейну.

Інна:

- В школі у нас не вистачає певних годин, щоб ми могли спілкуватися, свої проблеми розказувати, ділитися думками.

Максим:

 - Я думаю, що в нас у їдальні ціни занадто дорогі і якби вони були трохи нижчі, я був би щасливий.

Батьки під час форуму осторонь бажань та потреб своїх дітей не залишилися. Вимагали і зменшення кількості учнів у класі, задля кращого засвоєння матеріалу, і впровадження інтелектуальних ігор під час уроків та на перервах, а також об’єктивного оцінювання своїх дітей. Що ж до матеріальних вимог, то просили збільшити кількість спортивного інвентаря та забезпечити класи відповідними до зросту і віку учнів стільцями та партами.

Олена Тимофєєва, учасниця форуму:

 - Багато у нас своїх пропозицій. Вони різноманітні – це і штаб психологів збільшити, і дієтичне меню ввести. З важливих пропозиції, я вважаю, - це запровадження уроків милосердя і доброти. Якщо всі ідеї будуть впроваджені, то я вважаю, що це стане кроком до батьків і дітей керівників міста.

Матусі і татусі зійшлися на одному – дитину щасливішою роблять насамперед любов та піклування батьків і про це не варто забувати. Школа ж повинна сприяти налагодженню діалогу між дорослими та дітьми, аби малеча безболісно адаптувалася до нашого далеко не дитячого суспільства.

Схожі статті