+380673870816 +380673870816

У Рівному 17-річний хлопець спіймав "на гарячому" крадія

Моя хата з краю – я нічого не знаю. Ця приказка аж ніяк не про 17-річного рівнянина, який не дозволив зловмиснику пограбувати оселю сусіда. 

В одному з будинків по вулиці Басівкутській, що у Рівному, Тарас помітив, що до оселі його сусідів зайшов невідомий чолов’яга на вигляд ромської національності. Хлопець зайшов до оселі сусіда та побачив як незнайомець нишпорив у речах господарів.
Негайно зателефонувавши до чергової частини міліції та повідомивши їх про подію, хлопець пішов назустріч непроханому гостю. Побачивши Тараса зловмисник кинувся на нього з погрозами та викруткою, намагаючись налякати. Проте, хлопчина не розгубився, вихопив палицю та почав наздоганяти крадія. Боротьба між ними була недовгою, адже міліція під’їхала вчасно.

З`ясувалося, що зловмисник зламавши замок проник у помешкання та викрав срібні ювелірні вироби. Нині підозрюваний перебуває під вартою. Під час наради в обласному управлінні МВС сміливий першокурсник отримав нагороду із рук очільника Рівненської міліції Василя Лазутка. Останній зауважив, що саме завдяки такій свідомості наших громадян, порушувати закон злодіям стає все складніше.

Схожі статті