+380673870816 +380673870816

У Рівнераді відбулася зустріч Володимира Хомка із представниками ПРООН в Україні

В залі засідань Рівнеради відбулася зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка із представниками ПРООН в Україні та презентація муніципальної програми сталого розвитку міста.
     У 2004 році виконавчий комітет Рівненської міської ради обрали пілотним для реалізації проекту "Муніципальна програма врядування та сталого розвитку" програми розвитку ООН в Україні. Його суть полягала в покращенні умов проживання шляхом об’єднання фінансових та трудових ресурсів міськвиконкому, ПРООН в Україні та самих громадян. Враховуючи набутий досвід, управлінням економіки міста було розроблено Муніципальну програму сталого розвитку на 2009-2012 роки. У 2010 році реалізували 31 проект, 7 з яких у співфінансуванні з ПРООН. На цих об’єктах відбулися заміни мереж водопостачання, труб холодно-гарячого водопостачання, ремонти покрівлі будівель, заміна віконних блоків. 
     Олена Панова, заступник директора представництва ПРООН в Україні сподівається, що і надалі допомагатимуть та підтримуватимуть громадян України. Окрім того, голова правління ОСББ "Галицького-4" Галина Похильчук, запропонувала ще один варіант запровадження у дію цього проекту. Із пропозицією жінки, очільник міста не тільки погодився, а й пообіцяв, зробити все можливе аби така думка не залишилася осторонь.


110526_Rozvutok sferadesigner

Схожі статті