+380673870816 +380673870816

У Рівнеоблводоканалі провели екскурсію для студентів

Фото пресслужби КП "Рівнеоблводоканал"

20 липня  студенти Національного університету водного господарства та природокористування у супроводі кандидата технічних наук, доцента кафедри теплопостачання, вентиляції та санітарної техніки Олександра Грицина, в рамках співпраці з РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» відвідали очисні споруди каналізації м. Рівне.

Студенти побували в інформаційному центрі, де отримали інформацію про діяльність очисних споруд, їх історію та сьогодення, а також прослухали інструктаж з заходів безпеки на об’єкті. Повідомляє пресслужба КП "Рівнеоблводоканал".

Після цього студентам провели екскурсію по території очисних споруд та розповіли про кожний етап роботи об’єкта. Також молодь мала змогу поспілкуватися з працівниками Рівнеоблводоканалу та отримати відповіді на свої запитання.

— Екскурсія на очисні споруди каналізації м. Рівне стала своєрідним практичним заняттям студентів, щоб закріпити знання, отримані у стінах університету  та знайомства  з нашим підприємством. Адже після відвідування  очисні споруди каналізації м. Рівне, спілкування зі спеціалістами студенти впевнилися у високому рівні безпеки, надійності та професіоналізму на очисних спорудах каналізації Рівнеоблводоканалу, — розповідає директор РОВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал" Андрій Карауш.

Екскурсія  залишила приємні враження. На думку студентів, очисні споруди м. Рівного – перспективне місце роботи.

Схожі статті