+380673870816 +380673870816

У Рівненському медколеджі відзначили День студента

Сьогодні своє свято відзначає найбільш активна, весела та молода частина населення – студентство. Спудеї Рівненського державного медичного коледжу свій день відзначили у драмтеатрі.  

Довжелезні конспекти, лекції, сесії, безсонні ночі і постійний брак часу – це життя простого українського студента. Спудеї ж Рівненського державного медичного коледжу запевнили, що встигають не лише розважатися, а й навчатися. Після пар вони зібралися у Рівненському академічному музично-драматичному театрі, аби урочисто відзначити День студента.

Анна Гоч, студентка I курсу Рівненського державного медичного коледжу:

- Я першокурсниця. Я дуже рада, що святкую День студента. Ми чекали на нього із 1 вересня. Хочу відчути, що це таке.

Олександр Оленіч, студент IV курсу Рівненського державного медичного коледжу:

- Студент встигає робити все. Він встигає як навчатися, так і розважатися. Єдине, що може вивести студента – це сесія.

Доказом працелюбності і завзяття спудеїв є визнання. Зоряна Вознюк напередодні Дня студента потрапила у число кращих і отримала відзнаку від міського голови Володимира Хомка. Дівчина розповіла, що зараз у її житті триває найпрекрасніша пора – молодість.

Зоряна Вознюк, студентка III курсу Рівненського державного медичного коледжу:

- Мені дуже подобається бути студентом. За ці два роки я зрозуміла, що для мене студенткою бути дуже добре.

Першим привітав молоде покоління директор Рівненського державного медичного коледжу Ростислав Сабадишин. Він запевнив, що пишається своїм студентством, тим паче, що у цьому році в коледжі пройшов найбільший конкурс до вступу серед навчальних закладів такого типу.

Ростислав Сабадишин, директор Рівненського державного медичного коледжу:

- Цінна для держави людина та, яка інтенсивно та продуктивно працює. До цього типу людей можна віднести і студента. Він зранку прокидається, йде на практичні, теоретичні заняття. Керівництво коледжу та держави мають поважати студентство за їх інтенсивну працю.

У святковий день найкращі студенти, які мають здобутки не лише в освіті, а й у інших сферах та дотримуються активної громадської позиції, отримали грамоти і відзнаки від адміністрації Рівненського державного медичного коледжу.

Схожі статті