+380673870816 +380673870816

У Рівненському коледжі економіки та бізнесу студенти обговорили перспективи освіти

Випускники 3 курсу економічного відділення, Рівненського державного коледжу економіки та бізнесу обговорили напрямки освіти та перспективи її розвитку.

На захід завітали представники управління освіти Рівненського міськвиконкому, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука та Національного університету водного господарства та природокористування. Директор коледжу розповів, що підштовхнуло їх до проведення подібного заходу прагнення донести до студентів ідею продовження здобуття вищої освіти

Василь Романчук, директор Рівненського державного коледжу економіки та бізнесу:

- цей захід має на меті декілька цілей. По-перше, студенти завершили теоретичний курс навчання, практичну підготовку і ми хочемо побачити що вони знають, вміють і можуть. По-друге, в освіті України зараз вводиться багато інноваційних технологій і сьогодні на цьому заході ми побачимо дуже багато педагогічних інновацій.

Василь Харковець, запрошений на захід як гість, залюбки прийшов послухати виступи студентів, адже з цим закладом його пов'язує чимало.

Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- я в цьому закладі буваю досить часто. Тому що мої дві доньки закінчували цей заклад, отримали хороші знання і сьогодні мають хорошу роботу. Цей заклад з точки зору практичності дає міцні хороші знання.

Як зазначив директор коледжу, Василь Романчук, його навчальний заклад вперше на Рівненщині провів подібний захід. Керівник переконаний, що це можливість для студентства не лише показати себе, а й познайомитися з освітянами нашого краю. І хто-зна, можливо саме такі заходи спонукатимуть студентів коледжу продовжити здобувати вищу освіту в університеті.


110614_Ekonomika sferadesigner

Схожі статті