+380673870816 +380673870816

У Рівненському інституті слов'янознавства стартувала нова українсько-польська програма

У Рівненському інституті слов'янознавства Київського славістичного університету цьогоріч стартувала нова українсько-польська програма. Завдяки якій студенти зможуть  навчатися за європейськими правилами вже з 1 жовтня. 

30 вересня інститут слов'янознавства провів посвяту у студенти для першокурсників європейської програми.

Традиційно для першокурсників пролунав Гімн України.  А також музичне привітання від академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії. 

Цьогоріч свято особливе не лише для студентів, але й для інституту. Останній рік ректорат працював над втіленням у життя українсько-польської програми. 

Сергій Новак, проректор з науково-педагогічної роботи РІС КСУ:

- Ми спробували побудувати таку систему, яка передусім дала б можливість студенту плавно, спокійно адаптуватися до європейської системи. Завершальний етап навчання відбуватиметься у Польщі. За одними програмами - це Вища школа менеджменту у Варшаві. За програмами з англійської мови - це університет Вінсента Пола, що у Любліні.

Після урочистого привітання ректорату, спудеям передали студентський квиток та символічний ключа до знань.

За програмою українсько-польської освіти, найбільшою популярністю серед студентства користується спеціальність "міжнародних відносин". З усієї кількості ліцензованих місць цією спеціальністю зайнято 60%. Як розповів Сергій Новак, такий набір для першого року є доволі прийнятним. 

Сергій Новак, проректор з науково-педагогічної роботи РІС КСУ:

- Ми дуже задоволені, що взяли на цю програму студентів. Ми і не надіялися на повну кількість. Бо вона велика. Це понад 125 осіб. Але ми впевнені, що ця програма має життя.

На святі можна було побачити лише керівництво Рівненського інституту слов'янознавства. Відсутність ректорів польських вишів обумовлена тим, що у них посвята у студенти відбувається також 1 жовтня.


111003_Slovanik sferadesigner

Схожі статті