+380673870816 +380673870816

У Рівненській територіальній громаді призначено начальника Департаменту Муніципальної варти

Фото пресслужби міськради Рівного

Сьогодні, 10 червня міський голова Олександр Третяк призначив начальника Департаменту Муніципальної варти. Нам став 27-річний Андрій Пасічник. Зазначимо, що Андрій Пасічник має досвід роботи у Національній поліції України та в органах внутрішніх справ. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті ім. І.Франка.

- Створення Департаменту Муніципальної варти – це результат наших зусиль для допомоги поліції у забезпеченні правопорядку на вулицях Рівного. Адже не новина, що питання безпеки – одне з головних, яке турбує рівнян, -зазначив міський голова Олександр Третяк. Повідомляє пресслужба міської ради Рівного.

Очільник міста поставив перед новопризначеним начальником завдання, які потребують першочергового вирішення, а саме - спрямувати роботу на людей та для людей, разом з Національною поліцією покращувати загальну ситуацію в місті.

- Мої подальші плани на посаді - це перш за все, якісний підбір кадрів, які пройдуть необхідну початкову підготовку для того, щоб в повній мірі виконувати покладені на них обов’язки, а також чітко визначити нашу співпрацю з НПУ, щоб не виникало питань, що варта буде дублювати функції поліції,- прокоментував начальник Департаменту Муніципальної варти Андрій Пасічник.

Схожі статті