+380673870816 +380673870816

У рівненській міліції нові призначення

У суботу начальник УМВС України в Рівненській області полковник міліції Василь Лазутко представив у чотирьох районах нових керівників міськрайвідділів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Так, начальником Дубенського МВ наказом УМВС України по особовому складу від 30.09.2011 року призначено полковника міліції Бурика Василя Івановача, який до цього очолював Сарненський РВ. Відповідно до цього ж наказу, відтепер міліцією Сарненщини керуватиме підполковник міліції Сафонік Віталій Григорович, який до призначення опікувався Володимирецьким РВ.
     Іще двох нових начальників отримали в цей день правоохоронці Володимиреччини та Костопільщини. Начальником райвідділу першого району працюватиме підполковник міліції Рубель Степан Давидович, який до цього обіймав аналогічну посаду у Костопільському РВ. Наразі там його замінив підполковник міліції Сергій Григорович Гандзелевський, який зазначеним наказом призначений в. о. начальника Костопільського РВ. Нагадаємо, дотепер він виконував обов’язки начальника Млинівського РВ УМВС.

Схожі статті