+380673870816 +380673870816

У рамках підготовки до проведення Євро-2012 рівненські рятувальники допомагали потерпілим в умовній ДТП

На відрізку траси Київ-Чоп, за перехрестям вулиць Дубенської та Ярослава Гашека, вчора наша знімальна група спостерігала незвичну картину: чимала кількість автівок МНС, "швидкої" та ДАІ. Саме там трапилася умовна ДТП за участю пасажирського автобуса, легкового автомобіля та вантажівки, яка перевозила аміак. Не обійшлося і без умовних жертв. 

Вже не за горами Євро-2012. Вся держава активно готується до проведення футбольного чемпіонату. Не виключенням є й Міністерство з надзвичайних ситуацій. Виконуючи його вказівки, рятувальники Рівненщини проводять низку тренувань, аби про всяк випадок підготуватися до усього.

Днями вони спільно з медиками, правоохоронцями та дорожніми інспекторами відпрацювали дії у разі ДТП з потерпілими, жертвами та хімічними речовинами. Відбулися навчання на відрізку міжнародної траси. Саме цю ділянку обрали невипадково.

Сергій Крук, перший заступник начальника УМНС в Рівненській області:

- Через Рівненщину проходить загальнодержавна траса Євро-2012. Ця ділянка дороги, на якій проводилися відпрацювання характерна частими ДТП.

За легендою у ДТП потрапили пасажирський автобус, легковий автомобіль та вантажівка, яка перевозила в бочках п’ять метрів кубічних аміаку. В результаті аварії з баків вилилося пальне, що викликало загрозу пожежі та вибуху. Тому першими на місце пригоди прибули рятувальні загони.

Умовна ДТП забрала життя п’ятьох пасажирів та ще десятеро травмовано. Їх "затиснуло" в машинах, тому відразу після пожежників на місце події прибули карети медицини катастроф. Правоохоронці разом із працівниками ДАІ в цей час охороняли периметр. За ходом тренувань стежили керівники підрозділів МНС з усієї області. Хоча обговорення результату навчань ще попереду, проте перші висновки вже можна зробити.

Сергій Крук, перший заступник начальника УМНС в Рівненській області:

- Я думаю, в цілому задумка і проведення практичного відпрацювання вдалися. Всі служби, які були присутні і задіяні тут – спрацювали.

Подібні тренування на завантаженому відрізку магістралі створювали для водіїв певні незручності. Адже на час відпрацювання, дорогу частково перекрили. Проте, це зовсім невелика плата за спокій на дорозі та знання.

Схожі статті