+380673870816 +380673870816

У Острозі запланували дві сотні креативних заходів

Фото пресслужби РОДА

Ініціативна команда Острога презентувала план заходів в рамках статусу Молодіжної столиці України-2022. Таке звання острожани отримали за перемогу в одноіменному національному конкурсі, який проводить Міністерство молоді та спорту.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг зауважив, що 2022 рік в області вже оголошений Роком молоді. Тож звернув увагу на подальшу співпрацю місцевої влади Острога, громадських організацій міста та закликав усіх охочих долучатися до роботи, наголосивши, що молодь має унікальний шанс реалізувати свої проєкти та мрії. Повідомляє пресслужба РОДА.

На зустрічі обговорили календар подій та спільні заходи, які будуть проводитися на території НУ «Острозька академія». Так, уже заплановані 2 фестивалі, всеукраїнський форум та молитовний сніданок.

«Немає розвитку там, де немає спільної праці. Прагнемо, аби такий кейс, допоміг розвитку культури та економіки міста. Острог – це вже бренд, проте, ще є речі, на яких хотілося б зробити акцент», – зауважив ректор НУ «Острозька академія» Ігор Пасічник.

Усі заходи в місті поділили на 4 блоки: профорієнтація, підтримка відповідальності та підприємництва; популяризація здорового способу життя, національно-патріотичне виховання; екологічна свідомість, безпека життя; підвищення рівня участі молоді в суспільному житті.

«Вже заплановано більше 200 заходів у сфері культури, спорту, працевлаштування, розвитку особистих компетентностей, знання культури та традиції, університетської діяльності та молодіжної роботи. Місто має амбітні цілі та якісну команду для їх реалізації. Адже у 16 тисячах населення – 6 тисяч молоді та 3 тисячі студентів», – наголосив міський голова Юрій Ягодка.

Варто зазначити, що в Острозькій громаді вже запрацював спільний проект «Університет-місто-молодь», у рамках якого закладені кошти на 4 стипендії міського голови, шкільний бюджет участі, конкурс ідей для громадських організацій та інше.

Наймасштабніше дійство запланували на День молоді – Всеукраїнський форум «Острог – місто, що об’єднує». В місті працюватимуть три локації: 1 – новий корпус «Острозька академія», 2 – центр міста, 3 – Замкова гора.

Нагадаємо, національний конкурс «Молодіжна столиця України» проводиться вже четвертий рік поспіль, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді. Переможцями минулих років стали міста Львів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль.

Схожі статті