+380673870816 +380673870816

У минулому році на Рівненщині внаслідок надзвичайних ситуацій загинуло 33 людини

У 2011 році на території Рівненської області виникло 11 надзвичайних ситуацій, у яких загинуло 33 людини та 50 постраждало. Таку інформацію озвучили під час підсумкової наради, яка стосувалася роботи територіальної підсистеми цивільного захисту мешканців Рівненщини у стінах облдержадміністрації. Не оминули увагою чиновники та рятувальники страшну аварію, що трапилася вчора.

Розпочали нараду з обговорення резонансної новини – аварії, що трапилася вчора при в’їзді в Рівне зі сторони Дубно.

Анатолій Юхименко, заступник голови Рівненської ОДА:

- Створена комісія голови облдержадміністрації, прийнято розпорядження, у якому виділено по 10 тисяч для кожного загиблого як з міського, так і з обласного бюджетів. А також на лікування додатково виділили по 5 тисяч гривень.

Також заступник голови Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко доручив очільникам Здолбунівського та Костопільського районів посприяти у допомозі постраждалим. 

Що ж стосується інших надзвичайних ситуацій, то таких у нашій області протягом 2011 року було 11, на 6 випадків більше ніж у 2010, 33 громадян так і не вдалося врятувати. Також за минулий рік працівники МНС здійснили 126 бойових виїздів на розмінування боєприпасів, понад дві з половиною тисячі вибухонебезпечних предметів вдалося знешкодити. Що ж до пожеж, то їх у 2011 було на тридцять відсотків більше, ніж минулоріч. Найрезонансніша, констатують працівники МНС, трапилася у Дубровицькому районі.

Володимир Оглобля, начальник УМНС України в Рівненській області:

- Найбільші людські втрати принесла нам пожежа, яка виникла в ніч на 10 липня в Дубенському територіальному центрі села Біле, де загинуло 16 осіб. 25 пенсіонерів на той час перебували в установі.

Представники МНС наголосили, що найбільше спалахів пожеж та людських втрат було зафіксовано у сільській місцевості.

Сергій Крук, перший заступник начальника УМНС України в Рівненській області:

- Аналіз пожеж в області свідчить, що протягом 2007-2011 років значна їх кількість припадає сама на сільську місцевість і щороку їх припадає порядку 60 % від загальної кількості і там гине 75 % людей від загальної кількості нашого населення. Стан протипожежного захисту об’єктів в селі ускладнюється значною віддаленістю безпосередньо підрозділів державної пожежної охорони управління МНС.

Наприклад, у Зарічненському районі немає жодної пожежної місцевої команди. Проте, вже у лютому на підсумковій колегії облдержадміністрації це проблемне питання розглянуть. Також в МНС планують поповнити своє рятувальне обладнання і обдумують разом із представниками обласної влади як боротися із частими торф’яними пожежами в літній період. Готується управління і до Євро-2012, щоб створити безпечне та комфортне перебування іноземці у нашому краї.

Схожі статті