+380673870816 +380673870816

У МЕГУ вшанували пам'ять видатного педагога Віктора Завадського

У рамках днів факультету фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету, пройшла прес-конференція присвячена світлій пам’яті доктору біологічних наук, одному із засновників цього факультету в університеті Віктору Івановичу Завадському. Теплими спогадами про визначного професора ділилися співробітники та студенти, його товариші та колеги. 

На прес-конференцію завітали викладачі Волинського національного університету, професори, академіки та всі близькі люди, які особисто знали Віктора Завадського. Він був надзвичайно працьовитою людиною,  розповіли колишні співробітники професора. На запитання, яким хобі захоплювався науковець, жартома відповіли, - підготовкою кандидатів наук у Волинському національному університеті, у якому був завідувачем кафедри фізичного виховання, а згодом і деканом факультету. Кожен з присутніх на прес-конференції з ностальгією розповідав про Віктора Івановича.

Богдан Шиян, заслужений працівник фізичної культури і спорту України:

Віктор Іванович завжди випереджав час. Він завжди все доводив до кінця.

Анатолій Соць, доктор наук фізичного виховання і спорту, колишній студент Віктора Завадського:

я був його студентом, тому Віктор Іванович мені запам’ятався як вчитель та організатор.

Студенти досі вчаться за його підручниками. У Волинському національному університеті успішно функціонує музей спортивної слави, а в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті третій навчально-спортивний корпус, з найкращим басейном в області, також носить  його ім’я. Як відомо, факультет фізичної культури і спорту зародився на базі МЕГУ завдяки вірі та наполегливій праці Віктора Івановича. 

Його колеги розповіли, що пан Віктор був людиною активною та цілеспрямованою. Завдяки цим якостям професору вдалося досягти таких висот у сфері освіти

Віктор Кучер, начальник Обласного центру "Інваспорт":

в один із вечорів ми з ним розійшлися пів на дванадцятої ночі. А вже у шостій годині ранку він мені телефонує і каже, що вже написав наукову статтю. Коли він спав, я не знаю.

Віктор Завадський мріяв, щоб на базі факультету фізичної культури і спорту заснувати інститут. На запитання журналістів, що потрібно для реалізації цієї мрії, гості прес-конференції відповіли, – рішення ректора та наполегливий послідовник вчення Віктора Завадського.


110916_Zavadskiy_2 sferadesigner

Схожі статті