+380673870816 +380673870816

У МЕГУ виховують чемпіонів Європи

Міжнародний економіко-гуманітарний університет вже вкотре прославився своїми здібними студентами-спортсменами. Цього разу на прес-конференції у стінах навчального закладу чемпіонка Європи серед молоді з бігу на 400 метрів з перешкодами Анна Ярощук розповіла про свої спортивні здобутки та плани на майбутнє. 

Анна Ярощук спортом займається понад 10 років. Серед її здобутків - першість на чемпіонаті Європи серед молоді в Чехії, золото на чемпіонаті всесвітньої універсіади в Кореї та п’яте місце на чемпіонаті світу.

Батьки дівчини родом з Рівненщини, тому здобувати вищу освіту вона вирішила на батьківщині. Дівчина розповіла, що МЕГУ вже давно славиться своїми спортивними досягненнями, тому навчатися дівчина вирішила тут.

Анна Ярощук, майстер спорту міжнародного класу, студентка МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука:

мені тут дуже подобається. Тут привітні люди. Спудеї мають багато нагород. Студенти бачать з ким поруч вчаться. До чогось прагнуть, наприклад, щоб їхнє фото висіло на дошці пошани у вузі. 

Викладачі кафедри фізичного виховання розповіли, що серед їхніх студентів чимало талановитих спортсменів: учасники та призери олімпійських та параолімпійських ігор, змагань міжнародного класу.

Для спортивно обдарованої молоді у виші діють дистанційні форми навчання та заняття за індивідуальними планами. Викладачі із власного досвіду розповіли, що студент, який є успішним у спортивній кар’єрі, утримує лідерські позиції і в навчанні.

Микола Кукалець, завідувач кафедри фізичного виховання МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука:

всі студенти-спортсмени, які мають значні здобутки, навчаються на дистанційній основі, або на інплані. Кафедра фізичного виховання та ректорат сприяють процесу здачі сесії.

Тренуванням Анна Ярощук присвячує кілька годин на день - зранку та ввечері. Її наставник Борис Чулаєвський розповів, що така робота над собою прирівнюється до роботи шахтаря. Нині дівчина вже виборола ліцензію на наступні Олімпійські ігри у Великобританії. Проте, найближчим її виступом стане Всеукраїнський турнір серед студентів у Рівному, який організовує Міжнародний економіко-гуманітарний університет на честь відомого науковця Віктора Завадського.


110913_MEGU_Sport sferadesigner

Схожі статті