+380673870816 +380673870816

У МЕГУ відзначили День туризму

Всесвітній день туризму працівники цієї галузі з Рівного та області урочисто відзначили в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. Найкращих нагородили грамотами, подяками та відзнаками. Своїми ж думками у галузі туризму експерти поділилися під час круглого столу під назвою "Регіональний розвиток туризму: сучасний стан, перспективи".

Люди, які працюють задля розвитку туризму на Рівненщині, зібралися у стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету недарма, адже саме в цьому навчальному закладі готують фахівців із цієї галузі. Розпочали засідання круглого столу із привітань та з приємної новини, яку повідомив перший проректор МЕГУ Петро Тадеєв

Петро Тадеєв, перший проректор МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука:

- Рішенням Вченої ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту нам дано право на підготовку бакалаврів за спеціальністю туризм. Ліцензований обсяг – 50 осіб.

Останнім часом туризм на Рівненщині став популяризуватися дедалі більше. Свіжим доказом є відкриття культурно-археологічного центру "Пересопниця", який вже прийняв більше ніж сім тисяч відвідувачів за неповний місяць свого функціонування, а також перспективи створення повноцінного національного інтернет-ресурсу "Волинь туристична".  

Обговорили також і місця, які презентуватиме Рівненщина як туристичний край іноземцям під час чемпіонату Євро-2012. Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов зазначив, що ця подія не стане панацеєю для туризму нашого краю. Тому великі сподівання та надії на Євро-2012 покладати не варто.

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

 - Ми не прив’язуємося до Євро-2012. Ми розробляємо системну роботу, яка налаштована на ефективне використання транзитного потенціалу і на внутрішній туризм.

За статистикою мешканці Рівненщини та й України загалом на зовнішній туризм віддають більше коштів, ніж на розвиток внутрішнього.

Олексій Губанов зазначив, що важливо зацікавити людей саме місцевими об’єктами туристичного та історичного значення задля наповнення туристичного гаманця Рівного. Спеціально ж до Євро-2012 розробили національні маршрути України, до яких увійшли туристично привабливі об’єкти Рівненщини.

Ярослава Гаврилова, заступник начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА:

- Кожна область подавала до Євро-2012 в Державну службу туризму і курортів свої маршрути в радіусі ста кілометрів від міжнародних транспортних коридорів, які могли б бути запропоновані для категорії автотуристів.

Найцінніших співробітників туристичної сфери Рівненщини нагородили почесними грамотами та подяками, що в подальшому, можливо, послугують хорошим стимулом для розвитку туризму у нашому краї.

о
110928_Megy Tyruzm sferadesigner

Схожі статті