+380673870816 +380673870816

У МЕГУ тиждень міжнародних семінарів закінчився прес-конференцією

     "Чорнобильська катастрофа, її наслідки: заборонені чи приховані",  під такою назвою відбулася прес-конференція у стінах МЕГУ.  Захід проходив у рамках проекту "Вікно в Європу" та  об'єднав студентів Німеччини, Польщі, Білорусі заради обговорення спільної для усього світу проблеми – небезпечного мирного атому.

     Прес-конференція стала підсумком тижня міжнародних семінарів. Ректорат, спільно з німецьким фондом Роберта Боша, зібрав студентів з європейських університетів, з метою об'єднати їхні погляди, досвід у єдину думку, що буде направлена на покращення екології.

     Протягом тижня, молодь дослідила проблеми та наслідки Чорнобильської катастрофи, опрацювала наукову,  екологічну літературу  та публікації у ЗМІ. На семінарах, студенти дискутували, шукали шляхи покращення екології. Закріпити знання допомогла екскурсія до Києва, у музей Чорнобиля. На прикінці тижня, молодь з лекторами та представниками еко-клубу  розглядали тематику енергетичної політики, поєднуючи досвід своїх країн.

     Пов'язати екологічні проблеми з творчістю, студентам вдалося під час презентації театральної постановки. І взагалі, гостини за словами молоді  різних країн, пройшли вдало та з користю.

     Як повідомили представники ректорату МЕГУ, подібні міжнародні семінари згуртовують молодь європейських країн заради спільної ідеї усвідомлення  проблем та об'єднання зусиль для збереження екології, яка так потребує порятунку в наш час.


110408_Megu sferadesigner

Схожі статті