+380673870816 +380673870816

У МЕГУ пройшов семінар з безпеки життєдіяльності

21 жовтня минулого року Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій спільно з Державним комітетом з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду видали наказ про організацію та вдосконалення навчання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення у вищих навчальних закладах України. 
     В рамках виконання положень цього наказу, сьогодні в Рівному у стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Степана Дем’янчука зібралися викладачі вишів аби обговорити навчальні програми з безпеки життєдіяльності. 
     Охорона праці, безпека життєдіяльності та цивільний захист – це дисципліни, які вчать як захистити себе у надзвичайних ситуаціях. Проте, останнім часом у вищих навчальних закладах спостерігалася тенденція зменшення годин на ці дисципліни. Через це, в жовтні минулого року вийшов наказ, в положеннях якого встановлюються типові програми з навчальних дисциплін, яких повинні дотримуватися всі виші. Як стверджує завідувач кафедри загально-технічних дисциплін та технологій РДГУ Андрій Юсенко, належне вивчення цих дисциплін зменшить травматизм як під час відпочинку, так і на робочому місці.
     Це стосується не тільки державних вищих навчальних закладів, а й приватних. Одним з них є і МЕГУ. За словами завідувача кафедри охорони природи та екології Бориса Харченка, у їхньому університеті вже дотримуються положень цього наказу. А семінари такого типу дають змогу координувати цей процес.
     Кількість виробничих та побутових травм на підприємствах, нажаль, щороку зростає. Тому вищі навчальні заклади повинні забезпечувати належний рівень знань студентів, аби запобігти підвищенню кількості травм на виробництвах та під час надзвичайних ситуацій.

 


110512_MegY sferadesigner

Схожі статті