+380673870816 +380673870816

У МЕГУ прийшла "Журналістська весна"

Із приходом календарної весни до Рівного завітала і "Журналістська весна". Саме під такою назвою вже традиційно у цю пору року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука проходить фестиваль журналістської творчості. Впродовж тижня майбутні майстри пера та мікрофону матимуть змогу зустрітися з найкращими представниками цієї професії та спробувати себе у телевізійних та радіокастингах. 

Заслужені журналісти України, члени Національної спілки журналістів України, керівники та працівники провідних засобів масової інформації Рівненщини цього дня зібралися у стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Тут вони в рамках фестивалю "Журналістська весна" зустрілися із студентами вишу, аби поділитися своїм безцінним досвідом та дати поради, необхідні для вдалої роботи сучасним акулам пера.

Зокрема, редактор Рівненської громадсько-політичної газети "Вільне слово" Андрій Бабінець побажав молоді вже під час навчання якомога більше писати журналістських матеріалів та, зважаючи на практику деяких столичних телеканалів, менше приділяти уваги сценам насилля та жорстокості. Окрім того, досвідчений журналіст розповів, що вже у період навчання можна побачити, хто стане журналістом, а хто - ні.

Андрій Бабінець, редактор Рівненської громадсько-політичної газети "Вільне слово":

 - Сьогодні це перший, другий, третій курс був присутній, а вже я зараз бачу, що деякі з них будуть вдалими журналістами і такі поради, які їм дали старші колеги, вони їм також знадобляться. 

Впродовж тижня на факультеті журналістики в рамках фестивалю відбуватимуться студентські наукові конференції, запланована зустріч із міським головою Рівного Володимиром Хомком, головою Рівненської обласної спілки журналістів Дмитром Тарасюком. Також на свято журналістської весни завітає Директор інституту журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Різун, який проведе студентам лекції. Новим же у фестивалі "Журналістської весни" стане брейн-ринг, участь у якому візьмуть команди студентів МЕГУ та Львівського університету бізнесу та права.

Ольга Мітчук, декан факультету МЕГУ:

- Кожного дня ми чекаємо гостей. Кожного дня в нас є насиченість. Кожного дня нашим студентам є чим зайнятися і мають безпосередньо перебувати в отій справді журналістській весні, в отому ритмі весни, який наразі квітує і надворі, і у нас на факультеті.

Самі ж студенти неабияк полюбляють цей тиждень: безліч конкурсів, майстер-класів та зустрічей з відомими журналістами-практиками. А між собою називають його чи не одним із найважливіших у навчальному році.

Катерина Давидюк, студентка 2 курсу МЕГУ:

- Протягом цього тижня ми можемо брати участь у майстер-класах різних, навчитися багато чого. Переймаємо досвід старших, тому цей тиждень дуже впливає на наш подальший розвиток.

Олена Тарасюк, студентка 2 курсу МЕГУ:

- Цей тиждень є для нас головний. Він для нас дає багато чого. Тут ми можемо багато чого навчитися.

Закінчиться фестиваль "Журналістська весна" у п’ятницю двадцять третього березня нагородженням переможців у конкурсах на кращу рекламу, матеріалів різноманітних жанрів та фотоконкурсу.

Схожі статті