+380673870816 +380673870816

У МЕГУ обрали кращих викладачів

Кращих з кращих викладачів відзначили у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті під час творчо-педагогічного конкурсу "Гордість МЕГУ-2012". Цей захід вже традиційно підбиває підсумок визначних досягнень та плідних напрацювань працівників вишу у сферах суспільного та наукового життя. Переможців обирали у восьми номінаціях. 

Отримати визнання та нагороду у конкурсі "Гордість МЕГУ", що вже вдруге проходить на теренах вишу, удостоїлися 24 працівники університету. Найталановитіших педагогів визначали у таких номінаціях як лідер року, куратор року, кращий адміністратор, науковець та інших. Ректор вишу розповів, що Міжнародний економіко-гуманітарний університет пишається не лише своїм студентством, а й працівниками.

Анатолій Дем’янчук, ректор МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука:

- В більшості випадків серед лауреатів конкурсу – наші молоді викладачі, молоді кандидати наук, доктори наук. В нас є лауреати, які мають свої патенти, винаходи.

Одним із переможців у номінації "Науковець року" став завідувач кафедри інформаційних систем Юрій Турбал. Півроку тому цей вчений отримав патент на винахід, який згодом може з користю служити усьому людству. Разом з іншими науковцями Юрій Турбал винайшов комп’ютерну програму – спосіб прогнозування землетрусів. Нині вона успішно тестується в найбільш уразливих до сейсмічних поштовхів зонах світу – Японії, Туреччині, Греції. 

Юрій Турбал, завідувач кафедри інформаційних систем МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука:

- Називається він спосіб прогнозування автершоків - це стосується сейсмології. Метод прогнозування, який ґрунтується на теорії солітонів, які рухаються в ізотропних середовищах, тобто середовищах, які є гірськими породами на певних глибинах. Якщо є поштовх землетрусу, то використовуючи цей винахід, можна з прогнозувати подальші автершокові поштовхи.

Відзнаку "Лідер року" отримала кандидат філологічних наук, декан факультету журналістики Ольга Мітчук. Вона розповіла, що факультет, хоч і молодий, проте вже об’єднав навколо себе як досвідчених педагогів, так і талановитих працівників ЗМІ.

Ольга Мітчук, декан факультету журналістики МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука:

- Традиційно, у нас з понеділка буде розпочинатися наш захід – "Журналістська весна". Що стосується наукового аспекту, то багато наших викладачів мають свої посібники, підручники, статті опубліковані у фахових виданнях. Що стосується нашого студентства: воно завжди креативне і ми намагаємося йти в ногу з часом із цим студентом.

Незважаючи на усі відзнаки, почесні грамоти, квіти, для викладачів та працівників МЕГУ головним критерієм успішної діяльності все ж залишається визнання та повага студентства. І останні, в свою чергу, підтримують їх.

Павло Невесенко, магістр МЕГУ:

- Не дивлячись на те, що чимало викладачів зазначено в номінаціях, але ми їх любимо такими, якими вони є. Не за їхні наукові здобутки чи інші якості. Ми любимо їх по-справжньому, адже вони в нас вкладають душу, віддають частинку свого життя.

 

Схожі статті