+380673870816 +380673870816

У МЕГУ народний театр "Бриз" презентував нову постановку

Народний театр "Бриз" імені Богдана Денисюка сьогодні презентував нову постановку за п’єсою Антона Чехова "Освідчення". 

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті народний театр "Бриз" імені Богдана Денисюка існує вже понад шість років. За цей час виховали ціле покоління поціновувачів акторського ремесла. Після смерті засновника студії Богдана Денисюка, відновити його справу взявся Заслужений артист України Петро Ліснічук. Під його керівництвом поставили одноактну п’єсу-жарт за твором Антона Чехова "Освідчення". У ректораті вишу розповіли, що відновлення об’єднання стало вимогою часу. 

Наталія Терновик, проректор з виховної роботи МЕГУ:

- В нас є дуже багато дітей творчих, креативних, і саме тому у нас розвивається народна студія "Бриз". Вона в нас функціонує давно.

Наразі заняття у студії відвідують близько 12 студентів. Одна з них Вероніка Аскарова, яка закінчила навчання і працює у стінах вишу. Театр за шість років для неї став дорогим та близьким. Тому зіграти головну жіночу роль у новій постановці погодилася відразу. 

Вероніка Аскарова, лаборант кафедри української мови та методики викладання:

- Театр – це для мене хороше проведення вільного часу, це якось духовно збагачує. Я граю героїню, 25-річну капризну дівчину, яка дуже хоче заміж і дуже набридає цим своєму батькові.

Підготовка прем’єрної вистави тривала понад два з половиною місяці. Жартівлива історія у поєднанні з експресивною грою студентів, викликала жваву реакцію залу та щедрі оплески.

Схожі статті