+380673870816 +380673870816

У Луцьку молодик викрав із церкви скриньку з пожертвами

Великий піст – головний тривалий піст у багатьох християнських конфесіях, мета якого полягає у приготуванні до святкування Великодня. Це щось особисте, високе, невидима ниточка, що зв'язує нас із духовним Божественним світом. Однак не всі це розуміють, є серед нас такі, хто у ці дні може посягнути навіть на святе. 
    Днями працівниками відділу дільничних інспекторів міліції Луцького МВ УМВС в районі Старого міста був затриманий підозрілий чоловік. Увагу правоохоронців привернуло те, що під рукою молодик ніс якусь скриню. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Міліціонери простежили за чолов’ягою. Переконавшись, що його ніхто не бачить, він одразу відкрив скриньку й почав діставати гроші. Як виявилося згодом, це була скринька для збирання добровільних пожертв, яку злодюга викрав на території однієї з церков обласного центру. Затриманим виявився раніше судимий 26-річний Сергій., мешканець села Підгайці Луцького району. Порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка). Триває слідство.

Схожі статті