+380673870816 +380673870816

У Луцьку грабіжників знайшов дільничний

До Луцького МВ УМВС України у Волинській області із заявою про пограбування звернувся 37-річний лучанин Олександр. Як пояснив потерпілий, двоє невідомих молодиків викрали у нього мобільний телефон. Подія відбулася на одній із вулиць обласного центру. До Олександра підійшли двоє хлопців та запитали, чи може він дати мобільний, аби зателефонувати. Чоловік одразу погодився, адже навіть припустити не міг, що стане жертвою злочину. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Один із молодиків узяв мобілку і трішки відійшов. Інший у цей час перебував біля потерпілого. Але тут Олександр помітив, що молодик відходить усе далі, тож зрозумів: щось не так. Підійшовши ближче до зловмисника, попросив повернути йому телефон. Однак замість мобільного отримав удар в обличчя. Коли отямився, пройдисвіти, звісно, разом із телефоном накивали п’ятами.
    Важливу роль у цій ситуації відіграв той факт, що заяву в потерпілого прийняв дільничний інспектор міліції. Під час розмови з’ясувалося: Олександр запам’ятав кличку одного з кривдників. Зважаючи на те, що "участковий", який тривалий час працює на дільниці і "свій народ знає у лице", особи нападників вдалося встановити без особливих проблем. І це при тому, що хлопці раніше ніколи не мали проблем із законом. Спритниками виявилися місцеві жителі – 27-річний Микола та 24-річний Олександр. Коли зловмисників затримали, мобільного у них уже не було. Здобуту злочинним шляхом річ товариші умудрилися продати. Правда, стараннями міліціонерів викрадений телефон усе ж повернули власникові. Наразі матеріали знаходяться на розгляді у слідчому відділі Луцького МВ УМВС України у Волинській області. Триває перевірка.

Схожі статті