+380673870816 +380673870816

У Квасилові відкрили оновлений опорний пункт міліції

Квасилів відтепер з оновленим опорним пунктом міліції. З нагоди 20 річниці української міліції в одному із найбільших населених пунктів Рівненського району відкрили реконструйований дільничний пункт. Тепер, як запевнили правоохоронці, більше 7 тисяч мешканців селища можуть спати спокійно. 

13 дільничний пункт міліції – давня мрія селищного голови Квасилова Дмитра Крета. Пан Дмитро пригадав, що раніше навіть громадян з особистих питань тут не можна було прийняти, адже умови не відповідали. І ось з нагоди 20-річчя української міліції, обласне керівництво УМВС таки вирішило проблему: капітальний ремонт зробили, інвентар закупили.

Залишилося вирішити лише проблему із транспортом. Квасилівські міліціонери розповіли, що для оперативної роботи треба автомобіль. Адже цей опорний пункт обслуговує ще й два прилеглих села. Керівництво пообіцяло найближчим часом вирішити і цю проблему. А поки ж доводиться ходити дільничним інспекторам пішки.

Ті, хто безпосередньо працюватимуть у квасилівській міліції – задоволені. Жартома кажуть, що в таких умовах і злочини швидше розкриватимуться.

Нові опорні пункти міліції планують відкрити і в інших районах. Окрім цього, ймовірно, вони запрацюють у Клевані, Зорі та Оржеві.

Схожі статті