+380673870816 +380673870816

У Кузнецовську оголосили війну "одноруким бандитам"

Черговий, вже другий в цьому місяці, зал гральних автоматів, який до вчорашнього дня успішно функціонував в центрі міста Кузнецовськ закрили співробітники відділу спеціальної міліції при УМВС України в Рівненській області спільно з депутатами Кузнецовської міської ради. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Те, що правоохоронці спільно з народними обранцями вирішили навести порядок у рідному місті, викликало повагу і підтримку багатьох небайдужих рівнян, адже ця проблема, є не лише проблемою одного, окремо взятого населеного пункту, а й загальнодержавною. Адже власники "одноруких бандитів", які приносять "золоті" яйця, не поспішають прощатися з ними. Навпаки, під прихованою вивіскою чи назвою закладу, умудряються заманювати довірливих (чи то пак "присівших" на цей вид розваг) громадян.
     Довідка: з початку 2011 року працівниками міліції Рівненщини проведено 123 перевірки суб’єктів господарської діяльності щодо виявлення порушень вимог Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні". Крім того, виявлено та задокументовано 39 фактів правопорушень у сфері грального бізнесу, за якими складено адмінпротоколи і скеровано на розгляд суду. Вилучено 749 одиниць ігрового обладнання орієнтовною вартістю понад 3 мільйони гривень та порушено 7 кримінальних справ.

Схожі статті