+380673870816 +380673870816

У Кузнецовську із третього поверху випав трирічний хлопчик

Працівники Кузнецовської міліції завершили проведення перевірки за фактом нещасного випадку, в результаті якого із балкону третього поверху житлового будинку випала трирічна дитина. Про це повідомила Віта Яйченя, помічник начальника Кузнецовського МВ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ.
     Як розповыв виконуючий обов’язки начальника відділення кримінальної міліції у справах дітей Кузнецовського МВ Андрій Майданюк, 9 травня близько опівдня, дитина залишилася в квартирі без нагляду батьків, дісталася до відкритого балкону, перехилилася і випала. 
     Дерево, що росте біля будинку, зменшило силу удару, але від падіння на землю хлопчик отримав травми. У результаті його доставили в реанімаційне відділення міської лікарні з діагнозом перелом кісток тазу та тупа травма живота. Мати хлопчика на момент події перебувала на роботі, а батько, під наглядом якого залишилася дитина, втомившись від дитячого галасу, покинув квартиру і пішов до магазину. Після нещасного випадку, коли дружина повідомила про те, що сталося, чоловік з'явився додому в нетверезому стані. 
     За результатами перевірки працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей склали відносно 39-річного Ростислава протокол про адміністративне правопорушення за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей.

Схожі статті