+380673870816 +380673870816

У Костополі підприємець розвиває приватизований об’єкт

Фото пресслужби РОДА

Продаж занедбаного державного приміщення в Костополі – один із прикладів малої приватизації на Рівненщині.

Підприємець Наталія Фурман рік тому стала власником гаража-віварію у Костополі. До того будівля належала Костопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини та тривалий час не експлуатувалася, тож була занедбаному стані. Повідомляє пресслужба РОДА.

Нині занедбані гаражі перетворюються на об’єкт з надання якісних послуг. Робочий візит на об'єкт приватизації здійснив голова Рівненської РДА Олександр Коваль.

Пані Наталія займається перевезеннями, а пандемія COVID-19 внесла у діяльність підприємства значні корективи, тож діяльність була обмежена. Аби врятувати підприємство та забезпечити належний стан транспорту, Наталія вирішила доповнити бізнесові активи власним СТО. Саме з цією метою і придбала на приватизаційному аукціоні зазначений гараж, де працюватимуть фахівці з ремонтну автотранспорту.

На електронному аукціоні за право придбати нежитлове приміщення площею 96 квадратів змагалися два претенденти. Ціна зросла більше, ніж вдвічі.

«Загалом лише у минулому році на Рівненщині відбулося близько півсотні аукціонів. Стартова ціна об’єктів підвищувалась в десятки, а в деяких випадках, і в сотні разів, середня кількість учасників аукціонів – 5. Мета приватизації державного майна – знайти ефективного власника і забезпечити додаткові можливості для громади – додаткові робочі місця та надходження в бюджет», - зазначає заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Загалом, у рамках малої приватизації, у Рівненській області готуються аукціони з продажу 27 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі.

З переліком доступних для приватизації об’єктів на Рівненщині можна ознайомитися за посиланням.

Схожі статті