+380673870816 +380673870816

У грудні 17 безробітних отримали роботу на "Рівне-Стиль"

Нещодавно представники Рівненського міського центру зайнятості завітали до Товариства з обмеженою відповідальністю "Рівне-Стиль". Саме з цим підприємством у грудні уклали договори на працевлаштування 17 безробітних після проходження профнавчання. 

Товариство "Рівне-Стиль" займається виготовленням жіночого і дитячого верхнього одягу. Свою продукцію вони відправляють на експорт до країн далекого зарубіжжя. Працюють лише на давальній сировині. Вони вже не один рік плідно співпрацюють з міським центром зайнятості.

Маргарита Луцик, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Рівненського міського центру зайнятості:

- Співпраця з "Рівне-Стиль" в нас триває вже 10 років. За цей час від центру зайнятості на "Рівне-Стиль" відправлено понад 120 чоловік, 7 працевлаштовані на дотаційних робочих місцях. Також на замовлення "Рівне-Стиль" проводимо навчання за кошти загальнообов’язкового державного соціального страхування.

На "Рівне-Стиль" є 2 швейні цехи, окремі - експериментальний, розкрійний та пакувальний. Окрім цього, керівництво товариства постійно піклується створенням комфортних та безпечних умов праці. На підприємстві також розташована їдальня, власний медичний пункт. А для того, аби в осінньо-зимовий період люди працювали у теплих приміщеннях є, навіть, власна котельня та усюди встановлені пластикові вікна. Головний технолог Ганна Антонюк розповіла, що тут створена чудова матеріально-технічна база для нормального процесу виробництва.

Ганна Антонюк, головний технолог ТзОВ "Рівне-Стиль":

- Дуже багато оновлено швейного обладнання. Завтра очікуємо теж нове обладнання. Створено всі умови, щоб працювати і заробляти гроші. Зарплату тут щомісячно виплачують.

Оксана Махначук на підприємстві працює інспектором із підбору кадрів. Колись сама зверталася за послугами до центру зайнятості. Жінка розповіла, що люди, які прийшли із направленням від центру є добре навченими та доволі працьовитими.

Оксана Махначук, інспектор з кадрів ТзОВ "Рівне-Стиль":

- Люди приходять. Ми приймаємо всіх, ще нікому не відмовляли. Якщо люди хочуть працювати, то вони і працюють.

Олена Бояр вже 6 років працює на "Рівне-Стиль". Потрапила сюди також по направленню із центру зайнятості. Звернулася туди через скорочення на колишньому місці роботи. Пані Олена розповіла, що задоволена як умовами праці, так і своєчасною виплатою зарплатні.

Олена Бояр, кравчиня ТзОВ "Рівне-Стиль":

- На рахунок завжди вчасно гроші отримуємо і без хліба тут ніколи не сиділи. Дуже тепло, зручно, освітле6ння хороше, обладнання. Все добре, у нас машинки чудові.

Нині на виробництві працює більше 170 чоловік. Щороку колектив "Рівне-Стилю" поповнюють випускники Рівненського центру професійно-технічної освіти сервісу та дизайну, Рівненського технікуму технологій та дизайну і безробітні, які пройшли професійну підготовку та перепідготовку.

Схожі статті