+380673870816 +380673870816

У Гощанській громаді стартувала «Цифра в кишені»

Фото пресслужби РОДА

Для жителів Гощанської громади почали влаштовувати безкоштовні воркшопи з цифрової грамотності. Їх проводять на базі районної бібліотеки. А учасниками навчань стали мешканці навколишніх сіл. Кажуть, їм актуально навчитися користуватися онлайн-послугами, особливо якщо мова йде про комунальні платежі.  Власне, перший воркшоп був саме на цю тему.

Такі навчання відбуваються в рамках освітнього проєкту «Цифра в кишені», який реалізовує Рівненська ОДА спільно з мережею бібліотек. Загалом передбачено провести серію воркшопів. Окрім оплати комунальних послуг онлайн, мова буде йти про запис до лікаря в такому ж режимі, а також купівлю квитків, користування сервісами відеотелефонії, застосунком «Дія», через який можна отримати державні послуги. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Освітній проєкт «Цифра в кишені» реалізується у 5 громадах області: Володимирецькій, Гощанській, Дубенській, Сарненській та Здолбунівській. Воркшопи відбуваються на базі місцевих бібліотек, а тренерами є працівники книгозбірні, які пройшли спеціальне навчання. Хочу наголосити, що навчання є безкоштовним, - пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Проєкт спрямований на те, щоб навчити якомога ширшу аудиторію людей різного віку користуватися різноманітними онлайн-послугами, у тому числі й державними. Адже це економить і час, і гроші».

Детальніше про графік проведення воркшопів від «Цифри в кишені» жителі громад можуть дізнатися у бібліотеках, а також зателефонувавши на гарячу лінію ОДА за номером 0800-500-078.

Схожі статті