+380673870816 +380673870816

У Боремельській громаді відбувся форум територіальних громад Рівненщини і Волині

Фото пресслужби РОДА

У Боремельській громаді відбувся форум «Територіальні громади Рівненщини і Волині: взаємодія органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування».

Ініціатор заходу - Асоціація «ОТГ Рівненщини». Повідомляє пресслужба РОДА.

У межах форуму розглянули питання щодо взаємодії бюджетів та місцевої демократії, а також співпраці громад з підрозділами Нацполіції, ДСНС в частині безпекової складової ситуації.

«Як позує досвід, на сьогодні ключовим завданням є пошук резервів власних доходів бюджетів громад, - зазначив під час вступного слова заступник голови ОДА Ігор Тимошенко. – Тому на Рівненщині налагоджено постійну взаємодію громад з фінансовими та податковими органами. Активно залучаються до процесу громадські об’єднання, депутатський корпус, науковці. Як результат, за динамікою зростання надходжень основних видів податків Рівненщина знаходиться серед регіонів-лідерів. Зокрема, темпи надходжень ПДФО зросли на 25 відсотків».

Ігор Тимошенко також повідомив, що на Рівненщині відновлюють практику проведення тематичних семінарів у громадах за участю податківців. На таких навчаннях будуть розглядатися актуальні проблеми впровадження земельної реформи, а також пошук фінансових джерел для реалізації пріоритетних для громад програм і проєктів.

Участь у форумі взяли виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, а також народні депутати України Олександр Аліксійчук, Олена Шуляк, Володимир Іванов, Соломія Бобровська, Тетяна Плачкова, Іван Юнаков. Серед присутніх – представники місцевої влади, правоохоронних та фіскальних органів, Асоціації міст України, територіальних громад та їх асоціацій.

Схожі статті