+380673870816 +380673870816

У Березному податкова міліція накрила "помпу" та дві "реанімації"

Так місцеві мешканці називали приватний будинок та два магазини, де активно реалізовувалися алкогольні напої. Працівники податкової міліції ДПА у Рівненській області отримали інформацію про те, що власник вищезгаданої "помпи" та "реаніміції" не просто заробляє на "народних слабкостях", а ще й порушує цілу низку законів України. Про це повідомив Олександр Мрозович, прес-офіцер УПМ ДПА в Рівненській області.  
     Податкові міліціонери одночасно провели огляд будинку підприємця, а також в двох магазинах, де збувалася продукція. В приватному гаражі правоохоронці виявили підпільний цех з виробництва алкогольної продукції. Зокрема, вилучено майже тонну спирту (до речі, за висновками експертів, високоякісного заводського), що знаходився у бочках, каністрах, пластикових та скляних пляшках. Крім того в будинку вже знаходилося 40 пляшок горілки "Столична". Експертиза їх вмісту показала, що вона не відповідає державним стандартам і відноситься до небезпечних для здоров'я і життя людини, неякісних та фальсифікованих харчових продуктів. 
     Перевірка документів у магазинах виявила, що відповідних дозволів та ліцензій на реалізацію підакцизних товарів немає. Тому подактівцям довелося вилучати всю лікеро-горілчану продукцію та цигарки. А це понад 700 пляшок горілчаних напоїв різних найменувань та майже тисяча пачок цигарок різних марок. 
     Загалом податківці вилучили товарно-матеріальних цінностей на загальну суму майже 90 тисяч гривень, а також чорнову бухгалтерію, в якій зазначалася кількість привезеного товару, дата, ціна. Крім того, в ході перевірки встановлено факт використання найманої праці 2-х продавців без належного оформлення трудових відносин. Податківці вже порушили кримінальну справу. Підприємцю загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Схожі статті