+380673870816 +380673870816

У багатоповерхівці по вулиці Міцкевича 11 комунальники демонтували телекомунікаційні мережі компанії "Рівне ТВМ"

Мешканці поскаржилися на труби, комунальники їх демонтували, власники конфіскованого майна обурені, на їх думку, такими протиправними діями. Приблизно за таким сценарієм розвивалися події у багатоповерхівці по вулиці Міцкевича 11. Там представники компанії "Рівне ТВМ", у рамках модернізації, направленої на підвищення якості своїх послуг, встановили у під’їздах трубопровід, через який повинні були пролягати телекомунікаційні мережі. 

Обурені місцеві мешканці звернулися за допомогою до комунальників. Останні, в свою чергу демонтували труби, посилаючись на начебто відсутність проектної документації на відповідні роботи. 

На гарячу телефонну лінію Рівненської міської ради надійшла скарга від мешканців будинку, що на Міцкевича 11. Її суть полягала у тому, що невідомі працівники у їхніх під’їздах проводять роботи з буріння стіни для встановлення там трубопроводу.

Згодом з’ясувалося, що ці роботи здійснює компанія "Рівне ТВМ". Це, за інформацією кабельщиків, необхідно для стабільного та якісного надання послуг Інтернет зв’язку та телебачення мешканцям цього будинку. 

Представники управління житлово-комунального господарства в свою чергу прибули на місце та демонтували із під’їздів встановлені труби. Такі дії вони пояснили відсутністю проектної документації у компанії "Рівне-ТВМ". Останні це заперечують. 

Олександр Даюк, головний спеціаліст відділу благоустрою управління ЖКГ:

- Потрібно виконати проектну документацію, узгодити її в установленому порядку, отримати експертизи, коли питання йде про несучу конструкцію будинку. Вони не були отримані, узгодження не надане було управлінням ЖКГ, відповідно ці роботи були проведені з порушенням правил благоустрою міста Рівного.

Микола Громов, директор ТОВ ТРК "Рівне ТВМ":

- В нас є всі проекти. Є відповідні всі погодження. Ми вважаємо, що даний демонтаж відбувся з порушенням чинного законодавства.

На підтвердження своїх слів, представники "Рівне-ТВМ" показали усю проектну документацію. Там зазначено, що проект робіт був виготовлений у 2010 році та погоджений у 2011 балансоутримувачем ЖКП "Покровське". Тому, такі дії із боку комунальників у компанії вважають протиправними.

Микола Громов, директор ТОВ ТРК "Рівне ТВМ":

- Ми маємо намір відстоювати наші законні інтереси за допомогою позовної заяви як до суду, так і скарги до інших органів.

Ясна річ, необхідність модернізації заради покращення рівня та стабільності надання якісних Інтернет та телевізійних послуг – важко заперечити. Однак, наразі майно компанії "Рівне ТВМ" комунальники конфіскували.  

Як вирішиться така ситуація - невідомо, адже обидві сторони конфлікту наполягають на своїй правоті. Відтак, далі своє слово повинна сказати місцева Феміда.

Схожі статті