+380673870816 +380673870816

У 3 громадах Рівненщини готують до відкриття об’єкти «Великого будівництва»

Фото пресслужби РОДА

На фінальній стадії готовності ще три об’єкти президентської програми «Велике будівництво». Йдеться про спорудження спеціального переходу у Клевані, реконструкцію обласної бібліотеки та басейну в Дубно.

Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час онлайн брифінгу. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Маємо ще три важливі об’єкти, які зараз знаходяться на етапі введення в експлуатацію. Тож офіційне відкриття відбудеться вже зовсім скоро. До прикладу, вже на Покрову запрацює спеціальний перехід у Клеванському госпіталі ветеранів війни. Він буде сучасним та комфортним, матиме 2 поверхи, а його загальна протяжність становитиме майже 100 метрів», - зазначив Сергій Подолін.

За його словами, новозбудований перехід дасть можливість пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися корпусами. А також значно покращить надання медичної, фізичної, психологічної реабілітації учасникам бойових дій.

Також на фінальній стадії - реконструкція басейну в Дубно та обласної бібліотеки у Рівному.

Нагадаємо, цьогоріч до «Великого будівництва» увійшло 12 об’єктів Рівненщини. З початку року вже запрацювали дитячий садок у Горбакові та пожежне депо у Рівному.

На фото перехід у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

Схожі статті