+380673870816 +380673870816

У 2012 році дохідна частина бюджету Рівного становитиме близько 711 мільйонів

На 2012 рік дохідну частину бюджету Рівного прогнозують у розмірі 711 мільйонів 235 тисяч гривень. 

Міську казну планують наповнити із єдиного податку, бюджету розвитку, спеціального та загального фондів, субвенцій, дотацій вирівнювання із державного бюджету, фінансової забезпеченості, місцевих податків і зборів. Загалом сума має бути дещо більшою від очікуваного виконання міського бюджету у 2011 році. 

Віктор Шульга, начальник управління бюджету і фінансів Рівненського міськвиконкому:

- Бюджет розвитку в цьому році пропонується 24 мільйони 8 тисяч гривень. З них надходження коштів від реалізації майна комунальної власності 1 мільйон, надходження коштів від реалізації землі 4 мільйони, надходження від єдиного податку 18 мільйонів 200 тисяч. Це основні позиції із бюджету міста Рівне. Хотілося б мати більші доходи, але маємо те, що маємо.

Розрахунки Міністерства фінансів України на 2012 рік також відрізняються від запланованого бюджету місцевим управлінням. Начальник відомства Віктор Шульга розповів, що не звертаючи увагу на різницю, на його погляд, недовиконання бюджету у наступному році не очікується.

Віктор Шульга, начальник управління бюджету і фінансів Рівненського міськвиконкому:

- Я думаю, що цифри у кошику доходів, які доведені Міністерством фінансів, вони більш-менш реальні до виконання. Коли ми раніше в попередні роки очікували недовиконання, то в даному випадку, я думаю, що відсоток росту доходів складає 114% порівняно з 2011 роком. Він більш-менш реальний до виконання.

Під час засідання комісії її члени доволі прискіпливо розглядали статті доходів, навіть, попри брак часу. Адже 5 січня бюджет має бути прийнятим на сесії.

Схожі статті