+380673870816 +380673870816

У 2012 році державну підтримку на будівництво житла отримають 2,5 тисяч українських сімей

У 2012 році усі українці, які потребують поліпшення житлових умов, будуть внесені до відповідного державного реєстру громадян. Про це розповів голова правління ДСФУ "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" Леонід Рисухін. 
    Він нагадав, що починаючи з 2011 року, в рамках реалізації програми доступного житла, Мінрегіоном ДСФУ "Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" було визначено адміністратором функціонування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Відтак вже у 2012 році Держреєстром мають бути охоплені всі регіони України. Також Леонід Рисухін звернув увагу, що протягом 2011 року велась активна робота щодо розв’язання питань добудови так званих проблемних об’єктів, які з’явилися в минулі роки. За словами Леоніда Рисухіна, на сьогодні вже розроблено механізми щодо їх вирішення. 
    Також, голова правління розповів, що у нинішньому році держбюджет передбачає фінансування пільгових державних кредитів молодим сім’ям на будівництво житла на суму 60 мільйонів гривень. Зі статутного капіталу Фонду планується виділити на кредитування ще 34 мільйона гривень. За рахунок цих коштів надаватимуться кредити за пільговою ставкою 10,75%. Також на сьогодні підтверджено виділення на пільгове кредитування ще 41мільйона гривень з місцевих бюджетів.

Схожі статті