+380673870816 +380673870816

«Цифра в кишені» готує нових тренерів

Фото пресслужби РОДА

Вже з наступного року стартує третя хвиля освітнього проєкту «Цифра в кишені». Його реалізовуватимуть у Березнівській, Радивилівській, Дубровицькій, Костопільській та Демидівській громадах. 

Нагадаємо, це регіональний освітній проєкт, спрямований на те, щоб навчити якомога ширше коло жителів Рівненщини користуватися онлайн-сервісами. Мова йде, зокрема, про оплату «комуналки» через інтернет, купівлю квитків у такому ж режимі, запис до лікаря,  а ще послуги, які можна отримати у застосунку та на порталі  Дія. Такі воркшопи є безкоштовними, а їх учасниками зможуть стати всі бажаючі.  «Цифра в кишені» є спільною ініціативою Рівненської ОДА та бібліотек. Повідомляє пресслужба РОДА.

Тим часом вже цього тижня розпочинається підготовка «цифрових» тренерів. Ними стануть працівники місцевих книгозбірень. 

«Навчання від «Цифри в кишені» жителі Рівненщини  сприймають дуже позитивно.  Перші воркшопи у пілотних громадах ми розпочали проводити восени. За цей час їх учасниками стали більше 400 місцевих мешканців. Це люди різного віку.  І всі вони відчули вигоду від користування онлайн-послугами. Для них це зекономлений час і гроші, - прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. - Тепер географія проєкту розширюється. Як і зростає перелік тем для навчання. Так, зараз серед топових питань є отримання COVID-сертифікатів та 1000 гривень в рамках програми «єПідтримка». І наші «цифрові» тренери надають такі консультації».

Схожі статті