+380673870816 +380673870816

Три навчальні заклади Волинської області стали переможцями Всеукраїнської акції "Моральний вчинок"

Три навчальні заклади Волинської області стали переможцями Всеукраїнської акції "Моральний вчинок", яка тривала з жовтня 2011 року. У Києві у будинку вчених НАН України відбувалася церемонія нагородження лауреатів. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Ними стали: ЗОШ I-III ст. села Старий Загорів Локачинського району з проектом "Створення музею історії села Старий Загорів", Луцький базовий медичний коледж з проектом "П’ять кроків до мрії дитини", Державний професійно-технічний навчальний заклад "Оваднівський професійний ліцей" з проектом "Один для всіх – і всі за одного".
    Організаторами Всеукраїнської акції є Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі та Інститут інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.
    Під час акції презентовано проекти за напрямами: екологічний, соціальний та культурологічний. Її учасники яскраво продемонстрували свої добрі справи, скеровані на охорону довкілля, допомогу ближнім – дітям з обмеженими можливостями, людям похилого віку; продемонстрували відповідальне ставлення до історії рідного краю, минулого своїх родин, духовних скарбів українського народу. Від Волині на розгляд журі було представлено 71 проект, а загалом по Україні – 1606.

Схожі статті