+380673870816 +380673870816

Сусід обікрав сусідку на три з половиною тисячі

Про крадіжку з власного будинку грошей повідомила млинівським міліціонерам мешканка Торговиці, 39-річна Наталія. Сім’я нещодавно продала трактор за 10 тисяч гривень, аби оплатити навчання доньці. Про це повідомила Олена Вішнякова, помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Млинівського РВ УМВС України в Рівненській області.
     На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка одразу ж встановила причетного до злочину. Ним виявився Наталчин сусід - 27-річний Петро. Чоловік разом із дружиною виховують троє малолітніх дітей. Однак Петро ніде не працює, а на прожиття заробляє тим, що підсобляє в господарствах односельчан. Неодноразово допомагав він і в Наталії. Останнього разу сусід і запримітив, як жінка ховала гроші. Тому, коли господарі були відсутні, Петро проник у будинок та зі схованки взяв лише 3,5 тисячі гривень із 10-ти, аби крадіжка не кидалася відразу в очі.
     Наразі за цим фактом порушена кримінальна справа за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до шести років.

Схожі статті