+380673870816 +380673870816

Судами розглянуто ряд кримінальних справ про злочини у сфері грального бізнесу

Працівники прокуратури Рівненщини спільно із правоохоронними та контролюючими органами продовжують здійснювати перевірки додержання вимог законів у сфері грального бізнесу інтернет-клубами, інтерактивними клубами, азарт-клубами, а також іншими закладами, в яких розміщені ігрові атракціони. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     З початку 2011 року органи прокуратури області порушили 9 кримінальних справ за фактами зайняття господарською діяльністю, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом, винесли 55 постанов про порушення адміністративних проваджень, внесли 34 подань та приписів з вимогою усунути порушення у сфері грального бізнесу, за документами реагування вже притягнуто до відповідальності 21 особу. З числа скерованих до суду кримінальних справ про злочини у сфері грального бізнесу 4 розглянуто з постановленням обвинувальних вироків.
     Так, вироком Рівненського районного суду від 8.07.2011р. засуджено за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.203 КК України, 34-річного рівнянина Олега до сплати штрафу в розмірі 850 гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися господарською діяльністю строком на 2 роки. Слідством доведено, що вказаний громадянин, знаючи про існування спеціальної заборони у сфері грального бізнесу, використовував упродовж грудня 2010-січня 2011 року в орендованому приміщенні у Клевані для отримання прибутку 14 гральних автоматів. 
     Таке ж покарання отримав костопільчанин Олександр, 1982 року народження. Рішенням Здолбунівського районного суду від 8.07.2011р. його визнано винним у тому, що упродовж вересня-жовтня минулого року він здійснював діяльність з надання послуг у сфері грального бізнесу в орендованому приміщенні Здолбунова та отримував дохід, використовуючи 7 гральних автоматів.

Схожі статті