+380673870816 +380673870816

Суд Рівненщини розглядатиме справу приватного підприємця щодо службової недбалості, яка спричинила загибель трьох людей

До суду скеровано кримінальну справу за обвинуваченням приватного підприємця у службовій недбалості, що спричинило загибель трьох людей. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Дубенською міжрайонною прокуратурою завершено розслідування кримінальної справи за обвинуваченням одного із приватних підприємців Радивилівського району у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ознаки злочину, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України).
    Ця подія сталася 14 червня минулого року у селі Пустоіванне Радивилівського району. На території господарства приватного підприємця було знайдено в металевій бочці із залишками рослинної олії мертвими трьох мешканців району - 1975, 1976 та 1986 років народження. Першочерговими слідчими діями було встановлено, що чоловіки самостійно проникли у ємкість, однак вибратись звідти не змогли та загинули на місці події.
    У ході слідства було зібрано достатньо доказів вини підприємця, який, виявивши різкий неприємний запах, що поширювався з металевої бочки у приміщення, в порушення вимог Закону України "Про охорону праці" не звернувся до спеціалізованих компетентних органів з метою усунення причин його виникнення та не забезпечив належну охорону джерела підвищеної небезпеки від потрапляння до нього сторонніх осіб. Внаслідок таких халатних дій троє чоловіків, які проникли у ємкість, загинули внаслідок гострої асфіксії, що була зумовлена вдиханням токсичних продуктів. Кримінальну справу скеровано до Радивилівського районного суду для розгляду.

Схожі статті