+380673870816 +380673870816

Студенти Рівного познайомилися із книгою Ярослава Іляша "Нація, яка не капітулює"

Впродовж двох днів рівняни познайомилися із книгою нашого земляка Ярослава Іляша про становлення державності Ірландії "Нація, яка не капітулює. 

Ярослав Іляш рівнянин, за освітою практичний психолог та правознавець, уже більше 15 років живе у Києві. Захоплення історією Ірландії розпочалося дуже давно. Одного разу знайомі порадили, щоб пан Ярослав написав книгу. Опрацювавши десятки монографій та зібравши свідчення очевидців за кілька місяців він упорядкував це скандальне видання.

Ярослав Іляш, автор книги:

- Я декілька разів відвідував Британські острови, знав багатьох свідків, багато читав і систематизував.

Для студентів МЕГУ – економістів та журналістів знайомство із автором такого важливого видання, яке вже рекомендують у деяких областях як підручник до курсу "Всесвітня історія" (Тернопільщина), стало корисним. 

Андрій Жив’юк, завідувач кафедри історії України МЕГУ:

- Явище таке як націоналістичний визвольний рух, воно цікаве і вимагає свого дослідження і свого аналізу. 

Автор наголосив, що ірландська нація не лише особлива, але й схожа на українську. Втім секрет їх могутності двома словами не опишеш.

Ярослав Іляш, автор книги:

- Це дуже маленький народ, але дуже впливовий у світі. Вони члени ЄС, у них великий бюджет, великі дотації на соціальну сферу. Можу сказати словами Зигмунда Фрейда "Якщо я можу пояснити поведінку людей, то єдине, що я не можу пояснити – це Ірландія". І вони створили таку своєрідну культуру.

Книгу "Нація, яка не капітулює" уже побачили у багатьох містах України. Наступними стануть львів’яни та мешканці Закарпаття.

Схожі статті