+380673870816 +380673870816

Студенти Острозької академії влаштували масштабне танцювальне шоу

В рамках року української пісні та днів гуманітарного факультету молодь вишу презентувала флеш-моб під назвою "ОА денс". Таким чином спудеї вишу склали достойну конкуренцію Всеукраїнському проекту "Май данс". 

Сьогодні Острозька академія танцює. Студенти вишу ненадовго відкинули навчання заради танцювального флеш-мобу. Захід об'єднав близько трьох сотень студентів з шести факультетів. Головний хореограф Марія Карповець розповіла, що готувалися до виступу три тижні, майже день у день. Спочатку об’єднатися було важко, потім стали, ніби одним цілим.

Марина Карповець, студентка гуманітарного факультету НУ "Острозька академія":

- студенти дуже згуртовані. Кожен факультет репетирував окремо. Думаю, все складеться якнайкраще

Гучними оплесками зустріли глядачі своїх колег. Танець, під супровід українських пісень, тривав близько 5 хвилин і був наповнений різноманітними танцювальними фігурами, які символізували природу.

Оксана Балик, студентка гуманітарного факультету:

- цим ми можемо показати, що академія дружня. Ми зібрали 6 факультетів. З некерованої маси створили те, що можна зараз побачити. Це дуже гарно.

Викладачі теж взяли участь у масовому танцювальному дійстві. Розповідають, що тепер молодь навчає їх, а не вони її.

Наталія Конопка, викладач кафедр "культурологія" та "міжнародні відносини" НУ "Острозька академія":

- кожна робота має свої особливості. Вважаю, що це хороший початок, щоб продовжувати такі дійства разом із студентами.

Ірина Мороз, журналістка:

- танець студентів наповнений драйвом, ексцентричністю та масштабністю. Молоді люди порадували публіку і вкотре довели, що є не лише освіченими, а й талановитими.

Під час масового танцю на останніх акордах пісні Ніни Матвієнко, на змучену спекою острозьку землю пролився дощ, що згодом перетворився у рясну зливу. Нажаль, наша техніка не змогла зафіксувати усієї шаленої радості, що переповнювала студентів Острозької академії. Склалося враження, ніби, дійсно Боже благословення, як іноді полюбляє казати ректор вишу Ігор Пасічник, зійшло на академію і землі Острога.


110603_Ostro_Dance sferadesigner

Схожі статті