+380673870816 +380673870816

Студенти НУВГП до Дня працівників освіти підготували виставку

В Україні у першу неділю жовтня відзначають День працівників освіти. Святковий настрій витав і у стінах Національного університету водного господарства та природокористування. Цьогоріч урочистості співпали із виставкою художніх робіт студентів факультету архітектури та будівництва. 

Праця педагога важка, проте дуже важлива. Освітяни - вартові інтелекту нації, які спонукають громадян своєї країни на постійне самовдосконалення. Роль вчителя, викладача, ще з давніх років займала неостаннє місце у житті людини.

Віктор Філіпчук, завідувач кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності НУВГП:

 - В умовах, в яких ми живемо, викладачі повинні давати не просто знання студентам, а навчати життю. 

За словами проректора з науково-педагогічної освіти, міжнародних і регіональних зв’язків Григорія Сапсая, рік, що минув, для викладачів Національного університету водного господарства та природокористування видався вдалим. Про це свідчать і здобутки.

Григорій Сапсай, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних і регіональних зв’язків НУВГП:

- Наші працівники захистили 5 докторських дисертацій, 20 кандидатських дисертацій. Збільшилося фінансування на 30 відсотків. Ми ліцензували 10 спеціальностей. 

В рамках святкування Дня працівників освіти, студенти НУВГП влаштували концерт для своїх викладачів. А також скористалися можливістю привітати їх особисто.

Бліц:

- Творчих успіхів. Щоб їх творчість не загубилася.

- Натхнення та великого терпіння.

-Творчого натхнення, терпіння. Дякуємо за їхню працю.

У цей святковий день, в навчальному закладі відкрилася виставка художніх робіт. Вона створена силами студентів спеціальності "архітектура" під час виробничої практики. Щороку майбутні проектанти мандрують Рівненщиною. Цього року спудеї їздили і на Хмельниччину.

Іван Жилка, старший викладач кафедри архітектури НУВГП:

- Цього року нам посміхнулася доля. Нам вдалося поїхати у Кам'янець-Подільський. Там красива місцевість.

Краєвиди Кам’янця-Подільська надихнули студентів. Результат подорожі - виставка, яка стала справжньою окрасою рідного університету. Юні митці запевнили, що про кращий досвід годі було і мріяти.

Ірина Омельчук, Павло Токарчук, Тарас Шумейко студенти 3 курсу НУВГП:

- Це був чудовий досвід. Кожного дня ми бачили щось нове. Ми побували у Кам’янцю-Подільському, Хотині. Кожного дня ми малювали. 

 


110930_Den Vchutelya sferadesigner

Схожі статті