+380673870816 +380673870816

Студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету наблизили прихід весни

У Рівному на повну панує зима, проте у Міжнародному економіко гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука новими талантами розцвіла традиційна "Студентська весна".

Фестиваль "Студентська весна" є доброю традицією Міжнародного економіко гуманітарного університету. Сам конкурс проходить у декілька етапів. Спудеї кожного факультету готують та представляють свою конкурсну програму, з якої на гала-концерт відбирають найкращі номери. За словами ректора вишу Анатолія Дем’янчука, студвесна допомагає першокурсникам розкритися та показати себе, а університет від цього має неабияку кількість талантів, які своїми виступами радують не лише студентів, а й викладачів. 

Анатолій Дем’янчук, ректор МЕГУ:

- Нам дуже цікаво не переривати оцю нитку зв’язку із тими прекрасними роками, які провели школярі у школі серед своїх рідних, близьких, батьків, із роками студентства. Цей захід показує, що наша молодь є прекрасна, перспективна і в цьому є сенс їхнього життя.

Проректор із виховної роботи Наталія Терновик розповіла, що бути членом журі зовсім неважко. Навпаки, за декілька днів відбору на гала-концерт, можна отримати потужний заряд позитивних вражень та енергії.

Наталія Терновик, проректор з виховної роботи МЕГУ:

- Журі і глядачі впродовж 2 днів отримували величезне задоволення. Студенти представили свої таланти у різних номінаціях. Це вокал, хореографія різних стилів, театральні постановки. В цьому році студенти представили в дуже великій кількості авторські вірші.

Можливо, чимала кількість авторських віршів пов’язана із весною, яка не за горами. А от факультет журналістики захопив глядачів нестримним потоком гумору. Майбутні "акули пера" представили відеосюжет про будні студента-журналіста та виступ команди КВН. Яка є, за словами її члена, своєрідною візитівкою факультету.

Павло Невесенко, студент 5 курсу факультету журналістики МЕГУ:

- Ми виступили стандартно, так як і всі - пісні, танці, вірші. Але особливою родзинкою факультету журналістики вже десь 4 роки є КВН. От саме КВН сьогодні і пройшов до гала-концерту.

Після завершення студвесни, спудеям МЕГУ відпочивати довго не доведеться. Керівництво вишу регулярно проводить різні фестивалі та конкурси, аби їхні студенти окрім навчання, також відволікалися і на заходи культури, у яких вони б не лише проявляли розумові здібності, а й таланти.

Схожі статті