+380673870816 +380673870816

Стартує реєстрація на пробне ЗНО

Фото пресслужби РОДА

Відсьогодні, 5 січня, розпочинається реєстрація на пробне ЗНО. Зареєструватись необхідно на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Це можна зробити з 5 до 22 січня 2022 року. Вартість участі в одному тестуванні становить 300 грн.

Для всіх зареєстрованих будуть створені інформаційні сторінки, на яких після 10 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році відбудеться:

  • 19 березня - з української мови, а також з української мови і літератури;
  • 26 березня - з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати тестування з української мови і літератури та з української мови будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників до 25 березня, з інших предметів – до 1 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Схожі статті