+380673870816 +380673870816

Спудеї Рівненщини обговорили роль студентського самоврядування у розвитку регіону

В рамках V Обласного студентського форуму "Роль студентського самоврядування у розвитку регіону" на базі Національного університету "Острозька академія" відбулося засідання круглого столу на тему: "Актуальність тематики науково-прикладних регіональних досліджень студентів галузі знань "Економіка та підприємництво". Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     Мета проведення заходу – пошук альтернативних варіантів вибору тематики підготовки дипломних, курсових, наукових робіт студентів галузі знань "Економіка і підприємництво" в контексті потреб сталого регіонального розвитку, забезпечення конкурентоздатності випускників економічного напрямку на ринку праці.
     Для обговорення питань запрошені начальники управління освіти і науки облдержадміністрації, головного фінансового управління облдержадміністрації, головного управління економіки та інвестиційної політики облдержадміністрації, ДПІ міста Рівне, головного управління статистики у Рівненській області, суб’єктів господарської діяльності міста та області, вищих навчальних закладів (зокрема, економічних факультетів).

Схожі статті