+380673870816 +380673870816

Спудеї отримали подарунки від міського голови Рівного з нагоди Дня студента

З нагоди Дня студента, який відзначають 17 листопада, 29 найкращих спудеїв міста отримали почесні грамоти та символічні подарунки від міського голови та Рівнеради. 

29 найкращих студентів різних навчальних закладів та найрізноманітніших профілів, сьогодні приймали найтепліші вітання від  керманичів міста з нагоди Дня студента. 

Окрім почесних грамот їм презентували збірки віршів Тараса Шевченка. Приємним сюрпризом для них стала і новина про  збільшення суми стипендії міського голови. Володимир Хомко пригадав свої студентські роки, згадав одногрупників та побажав бути успішними як студентами, так і людьми по житті.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Для нас - це завжди свято душевне і близьке. Ми чекали його. Я думаю, що студенти також чекають своє свято. Я хочу побажати, щоб наші спудеї були успішними. 

Юлія вчиться на другому курсі. Вона бере активну участь у житті свого університету та ще жодного разу не засумнівалася у  виборі професії. Дівчина завзято мріє про кар’єру телеведучої.

Юлія Лащ, студентка 2 курсу факультету журналістики МЕГУ:

- Знаєте, я не можу сказати, що розчарувалася. Я ще більше впевнилася в тому, що я хочу і буду цим займатися усе своє  життя.

Для студентства міська влада підготувала уже традиційний квест та декілька акцій. Одна з яких "День з керманичами міста", яка відбудеться 6 грудня. Заповнивши анкету та пройшовши відбір будь-хто може посидіти у кріслі міського голови.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- Впродовж дня ви матимете можливість провести повністю робочий день із міським головою, його заступниками, начальниками управлінь та отримаєте досвід того, як працюють органи місцевого самоврядування.

Розпоряджень про заборону продажу алкоголю чи ще якихось обмежень міський голова не вводив, адже сподівається на порядність  нинішнього покоління.

 

Схожі статті