+380673870816 +380673870816

"Співучасником" злочину стала горілка

Нещасні випадки, бійки, а подекуди і вбивства – це той неповний перелік до якого призводить вживання оковитої. Та все ж громадяни не припиняють "вбивати" горілкою себе та калічити життя іншим. Нещодавня трагедія на Рівненщині прикре тому підтвердження. 
     Один із серпневих вечорів двох володимирчан закінчився трагічно. Один із них потрапив на лікарняне ліжко, інший опинився під слідством, а виною всьому горілка. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     До чергової частини Володимирецького районного відділу міліції надійшло повідомлення з лікарні швидкої медичної допомоги про те, що в хірургічне відділення доставлено чоловіка із проникаючим ножовим пораненням в область грудної клітки. Слідчо-оперативна група, яка прибула на виклик, встановила обставини події і затримала підозрювану особу.
     Того дня, двоє безробітних жителів села Берестівка Володимирецького району, 49-річний Петро та 57-річний Микола, як зазвичай, проводили свій час за спільним розпиванням спиртних напоїв. Після чергової порції спритного, Микола пригадав давні образи, які були між "друзями по чарці". Будучи добряче напідпитку, він наніс Петру один удар у грудну клітку кухонним ножем, в результаті чого останній впав на землю стікаючи кров’ю. 
     Побачивши скоєне, Микола намагався сховатися та не судилося. Правоохоронці, які прибули за повідомленням лікарів швидкої розпочали пошуки підозрюваного і вони увінчалися успіхом. Миколу затримали на одній із вулиць села. 
     Після операційного втручання медиків, потерпілий знаходиться в реанімаційному відділенні Володимирецької лікарні, рана на щастя виявилася не смертельною. Затриманий зрозумівши, що в стані хмільного дурману накоїв біди і тому наразі щиро розкаюється в заподіяному, однак час неможливо повернути назад. Міліціонери по даному факту проводять перевірку, а також вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Схожі статті