+380673870816 +380673870816

Співробітники МНС Волині врятували непритомного чоловіка від замерзання

Під час обходу заплави річки Турія в місті Ковелі водолаз-рятувальник Ковельського МВ УМНС помітив біля дерева в парку імені Т.Шевченка непритомного чоловіка. Людина лежала на снігу у 20-градусний мороз напівроздягнена, але ще дихала. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
     Зрозумівши, що гаяти не можна ні хвилини, 46-річний рятувальник скинув з себе верхній одяг, закутав у нього потерпілого і гукнув на допомогу свого товариша. Обоє вони змогли дотягнути кремезного чоловіка до найближчого теплого приміщення, де людину закутали декількома ковдрами та поклали на матрац, а рятувальник викликав телефоном швидку допомогу. Медики прибули за викликом вже за 5 хвилин. Оглянувши потерпілого, вони констатували у людини важкі обмороження ІІІ-ІV ступеня пальців рук і ніг та негайно госпіталізували його до відділення реанімації районної лікарні. 
    З’ясувалося, що врятований – 43-річний мешканець міста Ковеля, перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. На цей час потерпілий знаходиться в лікарні в стані середньої важкості.

Схожі статті