+380673870816 +380673870816

Співробітники ДАІ Рівненщини не дозволили молодикам "покаталися" на чужому автомобілі

22 лютого працівниками відділення ДАІ Млинівського районного відділу УМВС затримано двоє молодиків, які підозрюються у скоєнні незаконного заволодіння транспортного засобу.
     Близько 16 години 30 хвилин черговий Млинівського райвідділу міліції повідомив про незаконне заволодіння автомобілем "Москвич" 1983 року випуску, жовтого кольору у селі Бокійма Млинівського району. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.
    Під час розмови з власником "Москвича" стало відомо, що він залишив його поблизу магазину та вже через 20 хвилин автомобіля на місці не було. В ході розшукових заходів працівники ВДАІ Млинівського райвідділу міліції затримали автомобіль поблизу села Бокійма. У салоні авто знаходилося два молодих чоловіка: 24-річний Олександр та 28-річний Віктор, жителі Млинівського району. За кермом автомобіля знаходився нетверезий 24-річний Олександр.
    Автомобіль в технічно-справному стані поміщено на штраф майданчик Млинівського РВ УМВС. Олександр та Віктор затримані та дають свої пояснення правоохоронцям щодо своїх дій. За даним фактом порушено кримінальну справу, ведеться слідство.

Схожі статті